MEDARBETARE

Mats Wesslén, VD Städa Sverige

Mats Wesslén
VD
Telefon: 08-683 30 02
E-post: mats.wesslen@stadasverige.se

Heidi Stjerna, ekonomiansvarig Städa Sverige

Heidi Stjerna
Ekonomiansvarig

Telefon: 08-683 30 05
E-post: heidi.stjerna@stadasverige.se 

Säljare

Malin Fagermo, säljare

Malin Fagermo
Säljare
Telefon: 070-713 78 00
E-post: malin.fagermo@stadasverige.se

Anton Hedlund, projektansvarig

Anton Hedlund
Projektansvarig
Telefon: 08-683 30 07
E-post: anton.hedlund@stadasverige.se

Emmy Andersson
Digital marknadsförare
Telefon: 070-018 08 70
E-post: emmy.andersson@stadasverige.se

Medarbetare

Mikael Örnliden, säljare

Mikael Örnliden
Säljare
Telefon: 070-415 67 16
E-post: mikael.ornliden@stadasverige.se

För föreningar

Vill din förening vara med och göra en insats för miljön? Anmäl er till oss. När vi har lediga uppdrag i ert område kontaktar vi er och erbjuder uppdrag.

För företag

Gillar du upplägget där lokala ungdomar städar naturen kan du stötta verksamheten med köp av ett miljöpaket. Du kan också finansiera ett eget städprojekt.

Projektledare

Åsa Berg, projektledare Städa Sverige

Åsa Berg
Projektledare stad & kommun
Telefon: 08-683 30 09
E-post: asa.berg@stadasverige.se

Heléne Mathiesen, projektledare

Heléne Tullberg
Projektledare Klara, färdiga, städa!
Telefon: 08-683 30 08
E-post: helene.tullberg@stadasverige.se

Robert Zetterquist, projektledare Städa Sverige

Robert Zetterquist
Projektledare väg
Telefon: 070-826 98 86
E-post: robert.zetterquist@stadasverige.se

Medarbetare

Mårten Heslyk, projektledare Städa Sverige

Mårten Heslyk
Projektledare kust
Telefon: 08-683 30 01
E-post: marten.heslyk@stadasverige.se

Katarina Ridderberg, projektledare

Katarina Ridderberg
Projektledare natur & älv
Telefon: 08-683 30 03
E-post: katarina.ridderberg@stadasverige.se

Josefin Warg, kommunikations- och marknadsansvarig

Josefin Warg
Projektledare

Telefon: 08-683 30 04
E-post: josefin.warg@stadasverige.se

Få vårt nyhetsbrev

Genom att ge oss dina kontaktuppgifter godkänner du att ta emot nyhetsbrev från oss. Du kan avsluta prenumerationen genom att följa instruktionerna i e-postmeddelandet som du tar emot.

Produktionskoordinatorer

Richard Löfgren, produktionskoordinator

Richard Löfgren
Produktionskoordinator
Telefon: 073-083 62 60
E-post: richard.lofgren@stadasverige.se

Laura Ekemar, produktionskoordinator Städa Sverige

Laura Ekemar
Produktionskoordinator
Telefon: 073-043 96 66
E-post: laura.ekemar@stadasverige.se

Medarbetare

Ronja Hartonen, produktionskoordinator

Ronja Hartonen
Produktionskoordinator
Telefon: 073-076 97 39
E-post: ronja.hartonen@stadasverige.se

Milla Bergdahl
Produktionskoordinator
Telefon: 076-141 22 43
E-post: milla.bergdahl@stadasverige.se