MEDARBETARE

Mats Wesslén
VD/marknadsansvarig
Telefon: 08-683 30 02
E-post: mats.wesslen@stadasverige.se

Jessika Sundh
Ekonomiansvarig

Telefon: 08-683 30 05
E-post: jessika.sundh@stadasverige.se

Josefin Warg
Kommunikationsansvarig

(Föräldraledig)
E-post: josefin.warg@stadasverige.se

Anton Hedlund
Projektansvarig
Telefon: 08-683 30 07
E-post: anton.hedlund@stadasverige.se

Emmy Andersson
Digital marknadsförare
Telefon: 073-725 9012
E-post: emmy.andersson@stadasverige.se

För föreningar

Vill din förening vara med och göra en insats för miljön? Anmäl er till oss. När vi har lediga uppdrag i ert område kontaktar vi er och erbjuder uppdrag.

För företag

Gillar du upplägget där lokala ungdomar städar naturen kan du stötta verksamheten med köp av ett miljöpaket. Du kan också finansiera ett eget städprojekt.

Projektledare

Åsa Berg
Projektledare stad & kommun
Telefon: 08-683 30 09
E-post: asa.berg@stadasverige.se

Heléne Mathiesen
Projektledare Klara, färdiga, städa!
Telefon: 08-683 30 08
E-post: helene.mathiesen@stadasverige.se

Mikael Örnliden
Projektledare väg
Telefon: 08-683 30 06
E-post: mikael.ornliden@stadasverige.se

Medarbetare

Mårten Heslyk
Projektledare kust
Telefon: 08-683 30 01
E-post: marten.heslyk@stadasverige.se

Katarina Ridderberg
Projektledare natur & älv
Telefon: 08-683 30 03
E-post: katarina.ridderberg@stadasverige.se

Få vårt nyhetsbrev

Genom att ge oss dina kontaktuppgifter godkänner du att ta emot nyhetsbrev från oss. Du kan avsluta prenumerationen genom att följa instruktionerna i e-postmeddelandet som du tar emot.

Produktionskoordinatorer

Richard Löfgren
Produktionskoordinator
Telefon: 073-083 62 60
E-post: richard.lofgren@stadasverige.se

Medarbetare

Ronja Hartonen
Produktionskoordinator
Telefon: 073-076 97 39
E-post: ronja.hartonen@stadasverige.se

Säljare

Malin Fagermo
Säljare
Telefon: 070-713 78 00
E-post: malin.fagermo@stadasverige.se

Medarbetare

Pernilla Ström
Säljare

Telefon: 076-946 93 04
E-post: pernilla.strom@stadasverige.se